Jakou barvu má peklo?

29. března 2008 v 10:44
Where the hell are we?
Sure we ain't in hell, it's too damn cold.

Podle mě bílou.
Jednání první: Vysoké Tatry
Silný vítr vmetává ledové krystalky do očí. Celí zakuklení stojíme s Ondrášem na Prielomu a koukáme do Svišťové doliny. V pravidelných intervalech si rukama vyhrabáváme sníh z očí, kdo chce něco říct tak i z pusy. Bezmocně hledíme na severozápadní stěnu Východní Vysoké vlevo, tam někde by měla vést nápadná rokle pánů Komarnického a Reicharta - naše cesta. Nevidíme ani tu stěnu, natož ňákou rokli. Balíme to a vracíme se na chatu.

Jednání druhé: Hoher Dachstein
"Wie ist das Wetter?" "Weiss" - bílé, napadá mě jediná odpověď, když koukám ráno z okna. Lyžujeme. V nižších partiích jsou stromy a sem tam nějaká skalka, to vše výrazně usnadňuje. Jinak je to bída. Sklon svahu odhaduju většinou podle rychlosti, jakou jedu. Nepočítám kolikrát mě překvapí mulda, ledová plotna, či nenadále přichodší protisvah, který až příliš často řeším metodou "tygr". Nespočetněkrát hledím do bíla snažíce se zjistit zda svah vede dolu, či to je rovina. Několikrát se na dně hlubokého dolíku divím proč to nejede. Inu, peklo. Ačkoliv jestli peklo znamená rochnění se ve sněhu a rytí držkou v závěji... Držte mi tam místo!
 


Anketa

Jakou barvu má peklo?

černou 0% (0)
červenou 10% (1)
bilou 20% (2)
růžovou 20% (2)
šedou 10% (1)
jinou 40% (4)

Komentáře

1 Petulka+Danuška Petulka+Danuška | Web | 29. března 2008 v 10:45 | Reagovat

....♥Ahoj, máš krásný Blog koukni na náš :o)♥....

2 thoris thoris | 8. dubna 2008 v 0:03 | Reagovat

komentar trochu mimo - nadherna sovinisticka teorie, ktere neni co vytknout. slecna autorka mi v uvodu pripomnela rady tveho tatinka (nebo me maminky, ostatne...), ale - ta paralela je proste uzasna! http://misstriss.bloguje.cz/548903-zeny-jsou-majetek-jako-auta.php

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama