Zase na skále I.

8. července 2011 v 14:08
Tak to vypadá, že jsem alespoň trochu zregeneroval po né uplně úspěšném zájezdu do Alp. Všichni potencionální spolulezci jsou kdesi v kelu, tak cpu do báglu přítele jumara a běžim mrknout na nějkej z letošních projektů....

Uff, konečně vrchol Kozelky. Cíl je jasnej - dát pár pokusů v Odvedenecký a poobědě, až doraží duo PáPá, dát RP Vzpomínkový. No... stihnul jsem akorát nandat sedák a vešketej matroš, cvaknout slaňák, zamyslet se, odcvaknout slaňák a s prvníma kapkama utýct pod převis. Balim matroš a v dešti sestupuju k autu, tak tohle byl tak trochu krok stranou.Duo PáPá, potkávám na Polínku, tady překvapivě neprší. Pavel má zrovna vytažený Péčko, u třetího řeším jestli vojeb zprava, nebo vojeb zleva a nakonec to hlemznu přímo. Zupa. "Hej ty v tom bílym triku! Jo ty!"..., debile už slečna nedodala, ačkoliv moc nechybělo. Než si to stihnu rozmyslet tak jdu sundavat presky do Cesty káňat, v klíčovym fleku mi sice dojde stoupavá rychlost, ale stačí vydejchat v madýlkách, vynechat lišty a narvat tam žábu a je pokosíno, i bez ztráty kytičky. Finišuju v Kobře na kovadlině, na flash. PáPá mizej domu, Zuzka s Kryštofem taky... Co teď?

Funím dnes už podruhé svahem na Kozelku. Není tu ani noha... V prvním setu ladím kroky v Odvedenecký, v druhým setu to to tam už padá v kuse. Na to, že jsem to před měsícem nebyl s to ani zkrokovat to je výraznej posun... K RP však je třeba urazit notný kus cesty:
  1. vymyslet jak dolízt k prvnímu a nezabít se, pár míst na tenkej plocháč tam je, ale žádná hitparáda
  2. vymyslet jak se postavit k mraveništi ve cvakacím chytu u prvního... deratizovat?
  3. co dál - pořád nevim jestli to lezu Odvedeneckou 7, nebo její variantou 7+, oba popisy jsou nejisté, co je jisté tak varianta má kroužek navíc, bez něj bude třeba vykoumat jak to spáchat abych se krok bod druhym neposral strachy...
Každopádě to vypadá, že by to mohlo jít....

Venku je parádně a vůbec se mi nechce domu...
 


Komentáře

1 Ales Ales | Web | 11. července 2011 v 11:24 | Reagovat

No konecne jsi zase neco sepsal. Jen houst.

Neodpustim si, ale drobne pouceni, deratizace je hubeni hlodavcu. V pripade mravencu by se asi jednalo o dezinsekci, tedy hubeni hmyzu. ;o)) Dej vedet jak se jim to libilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama