Jeden prosincový víkend

5. prosince 2011 v 16:37 |  Deníčky z akcí
Visim na Pupku a je mi kosa. Vrtačka na rameni už má vyfluslou baterku. Zrovna jsem dolepil svuj první borhák. K tomu vymlátil starou skobu a tři nejty. Odedneška bude mít Narovnané staccato 8-/8 krásný lepený bh místo rezavejch starejch nejtů. Marťas už balí dole krámy a já šplhám nahoru zrušit lana. Ještě že jsem se naučil ten novej šplhací trik s grigri.


V Srbsku se vohřát do hospody, dneska tu jsou samý legendy: Algena, Zdeněk Vaník, Ivoš, Dědek, Míkus, Kulda... Rychlý pivo a rychle vyvenčit bestie. Předat bestie rodičum a rychle do Tisí.

Valim si to na chatu Spartaku, když tu ve výloze Refugia mihotají se známá tvář. "Čau hipící!" Sou tu mraky kámošů, co jsem dlouho, asi čtrnáct dní neviděl, že už se mi i stejskalo. Pivo taky dobrý, lidí, že tu není k hnutí, výborná kapelka, mladý kočky... co víc si přát. To že jsem na jiný akci, než jsem původně chtěl se dozvídám až v průběhu večera. Náčelník druhý akce Honza, dostavšiv se aby shodnotil situaci u konkurence mi nenádně sděluje, že HO Spartak slaňuje vedle. Tady slaňuje HO Slavie... To sou mi novinky. To, že chlastat s Chomutovákama stojí za to, jsem naštěstí věděl dopředu. Nakonec (tj. po skončení produkce kapely) se naše společnost připitých chlapců a dam přesouvá na chatu Spartaku, kde už zábava odumírá, co se dělo dál si pamatuju až matně... Pavel hrál, Martin hrál, já naštěstí nehrál, Danča tančila, ještě někdo taky tančil, já naštěstí netančil, LeToš spal a pekl topinky v krbu (teda nejdřív pekl a pak spal). Jedna slečna chce moje tričko, říkám, že je oddílový. Pak už chce nejen tričko, ale bejt i kamarádka na fejsbuku... Držím palec na hadičce s pivem, co vede od sudu, jsou tam čtyři atm, když pohnu palcem všude stříká pivo. Slečna v červeném tílku, co mi dala hadičku do ruky ("Na! Drž!") opravuje pípu.... Spát jdu do auta. V autě jsem našel nůž co už týden hledám.

V neděli chčije a padá jak bouldrování tak i prochajda po Sněžníku. Pavel zapoměl můj nůž, co jsem zapoměl u něj ve voze cestou z Francie, doma. Takže si budu muset výhledově udělat zase někdy výlet na sever...
 


Komentáře

1 pepa pepa | 21. prosince 2011 v 21:55 | Reagovat

spravne, takle to ma riz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama