Plány 2013

2. ledna 2013 v 16:15
Jako již tradičně by se tu mělo objevit hodnocení uplynulé sezóny a prezentace již upečeného a vymyšleného na budoucí rok. Letos na to prdim, a plány budu prezentovat postupně, a o jejich výsledku se snad dočtete v deníčcích z akcí. Důvodů k tomu je několik. Například, že je lepší vyrazit do Fontáče bouldrovat, něž čekat až natečou ledy v Maltě a do deníčku si pak psát -NESPLNĚNO-. Dále pak spousta skalních projektů jsou starý mrchy co tu sušim už pár let a nemá smysl jezdit za cestou za 6+ když výkonnost leží o dva grády vedle a je zrovna forma. V neposlední řadě pak cíle na letošek jsou dvou druhů: ty na který už mám koupenou letenku a ty bez letenky. Ty s letenkou jsou jasný a ty druhý uvidíme jestli se stihnou.
Takže konkrétně:


LEDEN:
Něco potrénovat na únor. Když se poštěstí tak jeden víkend na ledech v Alpách. Jinak asi kombinace běžky / boudr.

ÚNOR:
Hned z kraje potrápíme s Kleboněm, Dejvem a Hrošíkem těla v severce Ben Nevisu. Snad se podaří podmínka, protože chlastat s borcema v případě hnusnýho počasí by bylo vo játra, navíc jsem jim slíbil nejlepší ledo-mixo-lezbu na světe. Po třídenní návštěve civilizace frčíme na oddílové Tatry. Tradičně nás čeká Zbojanda. Káča má slíbenou Rokli Komarnických a Severku Bradavice, Buri má pak slíbeno utrpení v Severce Javoráků. Plus jistě se tam něco najde.

BŘEZEN A DUBEN
Rád bych vytasil alespoň 2x skialpy (co ty na to Aleši :)). Po loňském úspěchu jedeme repete na Fagaraš užít pro změnu něco pohodové lezby. Pokud se zadaří tak ještě nějakou tu pěknou severku ideálně ze seznamu: Gussenbauerrinne, Inerkoflereissrine, severka Tour Ronde, severka Ortleru. Případně něco masakrů ze seznamu: Erwin Couloir, Ľadové dolinky, Petit Viking.

KVĚTEN A ČERVEN
Je cíl jasnej: bušit jak hovado!

EXPEDICE PERU
Má dvě poloviny v první budu fandit Ondrovi s Pavlem ve stěně při tvorbě něčeho brutálního. Fakultativně pak boudrovat s Edou v údolí. V druhé polovině zájezdu pak chceme s Pavlem vylízt nějakej pěknej a velkej kopec a asi ne žádnym choďákem. Zatim máme v mérku Huaskarán a západní Chacraraju. Další informace budou snad časem.

ZBYTEK "PO PERU"
Hahaha, kdo ví, ale pár náhodných tipů:
Červené převisy, Piz Badile, Západní Lomnice, Chamonix, Valle del Orco, Verdon 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama