Deníčky z akcí

Skotsko 2015

10. března 2015 v 9:22
20.2.
Sraz na letišti stíháme všichni v pohodě se čtyřicetiminutovou sekyrou. Když už jsem se těšil, že na tradiční přebalování krys nedojde, tak došlo. K radosti letištního personálu dostávám do příručáku Kleboňovo lano. Paní u odbavovacího terminálu je naštěstí hodná a věty typu: "Ty dvě kila navíc nevidim." a "To lano dejte radši sem" jsou její oblíbené a časté fráze. Let nuda. Linka EDI airport - Glasgow konečně funguje a tak odpadá nebezpečné přecházení na křižovatce u Maybury, kde vždycky jedou auta ze špatný strany. Z Glasgow do Fort William jedu sám, na kluky nezbyly místa. Jedou až v šest. Sraz ve FW se podařil, návštěva oblíbeného podniku Grog and Gruel též. Lukrativní nabídka "We want to fuck you!" od dvou opilých puberťaček sice zahřeje ego, ale přeci jen jsou to Skotky...

Hřensko, Sněžník, Petráč

30. října 2013 v 11:32
Původně jsme měli jet do Arca jako všichni, pak přišly práce, komplikace, nedostatek odhodlání trotlovat se až někam za Brenner a ve finále i zvýšený výskyt pěkného počasí nad ČR, takže z původních pěti dnů v Itošce zůstaly tři jednodenní výpady.

Ben Nevis 2013

21. února 2013 v 16:29
9.2.2013
Let PRG - AMS - EDI pogoda. V EDI čeká znuděnej Romáč. Busama překvapivě v poho až do F.W. Hostel na první pokos a maj volno, bomba. Stíháme tak dojít ještě do knajpy dát piváče a skoukout skotský samičky. Máme dost (asi všeho).

Machovíkend 2012

31. října 2012 v 16:47
Mizerná předpověď letos odradila většinu účastníků a tak se až sobotu ráno nacházíme v Oldřichovském sedle tradiční sestavě: já a Pepa, pro letošek posílené o mladého bušiče Buriho. Buri sice kosí jednu Fjurskou osmu za druhou, ale co bude říkat na místní specifika zatím nevíme. Teda bohužel to trochu tušíme :)

Prochcaná Jura

10. července 2012 v 7:20
Nastal čas rodinné dovolenky - a chčije úplně všude... Rušíme Ötztall a jedeme do jury, tam vypadá předpověď sice nejlíp, ale rozhodně ne dobře, bouřky hlásej i tady...

Fagaraš - dolina Sambata

6. dubna 2012 v 14:15
Tak už bylo na čase provětrat i jiné terény než ty Tatranské a Alpské. Na Fagaraši jsem byl v léte asi před šesti lety, je to tam hezký tak proč ne jednou v zimě. Organizaci směle přenechávám nejmenované CK (ostatně jediné co jezdí v zimě na Fagaraš). Jediným logistickým problémem co musím vyřešit já je kde zaparkovat v Brně auto s pražskou SPZ. Naštěstí hokejisté Sparty dostali nedávno na prdel od místní Komety a ukojili tak načas nacionalistické nálady Brňáků. Pak už si necháme dovízt zadek až ke klášteru Brancoveanu.

Víkendové Tatry

14. března 2012 v 12:17
Najednou "prásk" a v Tarách je podmínka. Volám Jéňovi - Ľadové dolinky čekají. Jéňa nemůže a tak do týmu draftuji nadějného juniora Buriho. Balíme a do pátku tlačím vůlí počas ať vydrží. Vydžel, sic to není žádná hitparáda. A tak v pátek před poledním vyrážíme s baťůžkama dolinkou užít si trocha alpinismu. Cesta Javorovou dolinou je prošláplá od lyžařů a tak to jakžtakž jde.

Jizerský člověk 2012

27. února 2012 v 15:57
Nejdřív mě lámal Jeník P., ale nejsem hovado a mám se rád a na akce tohoto typu nejezdim. Pak jsem potkal Pavla s Martinem na běžkách a ať prej jedu, že Danča taky hledá spolulezce. Chvíli se zahrávám s myšlenkou naštvat Jeníka P. a jet tam s rumovou bohyní Dančou (tj. zárukou mnoha bodů ze společenské části). Čas šel dál... Danča už má spolulezce, Jeník něco jinýho. Ještě mě trochu láme Letoš, ale vypadá to nadějně - do Jizerek nepojedu a vyrazim radějc do Alp. Nadějně to vypadalo až do čtvrtka...

Jeden prosincový víkend

5. prosince 2011 v 16:37
Visim na Pupku a je mi kosa. Vrtačka na rameni už má vyfluslou baterku. Zrovna jsem dolepil svuj první borhák. K tomu vymlátil starou skobu a tři nejty. Odedneška bude mít Narovnané staccato 8-/8 krásný lepený bh místo rezavejch starejch nejtů. Marťas už balí dole krámy a já šplhám nahoru zrušit lana. Ještě že jsem se naučil ten novej šplhací trik s grigri.

Francouzský deníček (Chateauvert a Orpierre)

20. listopadu 2011 v 20:13

Splnil se mi dávný sen... Ale popořádku (a trochu ve zkratce v původním znění).
 
 

Reklama